09 Mart 2016

ING Bank'la Başım Dertte!

ING Bank'tan almış olduğum kredinin ödeme gününü, daha önce maaş günüm nedeniyle ödeme gününü her ayın 3'ü olarak belirledik fakat iş yeri değişikliği ile maaş günüm he ayın 5'i oldu ve bu sebepten dolayı her kredi ödemem gecikmeli olarak ödenmiş oldu ve bu sebepten kredi notum düştü.

Müşteri hizmetlerini aradım tarihi 2 gün ileriye atamadıklarını şubeye gitmemi söylediler. Kredi çektiğim şubeye gittim ve onlarda müşteri hizmetlerini aramamı söylediler! Orası burası git gel sonuç yine hüsran 1 yıldır bu bankayla başım belada!

Ramazan-Çiğdem 93 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan-Çiğdem19 Mart 2016

    Yine bir sonuca varamadık

  • ING Bank Temsilcisi09 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Ramazan Çiğdem K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 09/03/2016 tarihinde Samsun Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Ramazan Çiğdem K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön