04 Mart 2013

ING Bank'ın Vermediği Bonus Puanlar!

Banka tarafından rica minnet verilen bonus kartı ilk kullanışımın ardından SMS mesajı ile verilen bilgi ile 50 tl bonus kazandığım bilgisini aldım, kampanya 28 Şubat'a kadar bonus puanın kullanılmasını gerektirdiğinden 27 Şubat akşamı puanımı harcadım.

Ancak ekstre geldiğinde puanımın kullanılmadığını gördüm, aradığımda karşıma çıkan yetkilinin verdiği bilgiyi aynen paylaşıyorum; " yaptığınız alışverişin muhasebe kapatılması 28 Şubat'tan önce yapılmadığı için kampanyadan faydalanmıyorsunuz"

Bu yanıta sınırlarım içinde cevap vermek mümkün olmadığından kartımı hemen iptal ettirdim ve kırdım.

Oğuz 35 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz02 Mayıs 2013

    şikayetim bankanın aksi bildirimlerine rağmen kapatılmamış ve halen kapalı kartıma borç çıkarılmaktadır, banka üst üste şikayetlerime rağmen 1 aydır taleplerime cevap vermemektedir.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2013

    Sn Oğuz D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2013

    Sn Oğuz D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön