24 Şubat 2016

ING Bank'ın Tümden İdare Yetersizliği!

Annemin vefatını şube ve çağrı merkezlerine gerekli zamanda bildirilmesine, hayat sigortasından hala resmi bir cevap gelmemesine ve buna rağmen kredi taksitlerinin her ay belirlenmiş ve şaşmayan belli günlerde ödenmesine ve her gün 10'ar dakika arayla vefatı bildirilmesine rağmen hala merhumun ismini sorarak ve zikrederek aranmaktan bıktım usandım! Durum taciz boyutlarına ulaştığından adli vakıaya dönüşmek üzeredir. Siz gerekeni yapmazsanız ben Savcılığa şikayette bulunacağım.

Hüseyin 156 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Hüseyin E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Hüseyin E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön