29 Ocak 2014

ING Bank'ın Sözüne Güvenilir mi? Yine Kredi Kart Aidatı Aldı!

Dün elime ulaşan kredi kartı ekstremde ek kartım için yıllık aidat bedeli olarak 35 tl alındığını gördüm. ING Bank Müşteri hizmetlerini aradığımda bana 900 tl harcama sözü vermemi veya otomatik ödeme talimatı vermemi veya ek kart çıkartmamı söylediler.

Benim hali hazırda harcama sözüm, 4 otomatik talimatım ve 1 ek kartım var! Daha önce aynı şeyleri asıl kartım için söylediler ve sonrasında kart ücretimi iade ettiler. Ek kart için edemeyeceklerini söylüyorlar.

Asıl kartın kart ücretini iade ederken de ek kart için aynı sorunu yaşar mıyım sorusuna " HAYIR" cevabını almama rağmen gene kart ücreti kesildi. Kart ücretimi geri istiyorum!

M.alper 144 Okunma

Cevaplar

 • M.alper03 Şubat 2014

  Her sene kredi kartı aidatı ile ilgili sıkıntı yaşamaktan sıkıldım. Hele bu seneki kadar uğraşmak beni gerçekten yordu. Artık kart aidatı olmayan bir kredi kartı kullanmak istiyorum. Bankalar zaten yeterince para kazanıyorlar üstümüzden. En azından bu kredi kartına dokunmasınlar.

 • M.alper'in Teşekkür Mesajı31 Ocak 2014

  ING bank kredi kartı aidatımı iade etti. Umarım seneye daha orjinal talepler ile gelmezler. Yıllardır müşterisi olduğum bir banka ve aidat dışında bir sıkıntıda yaşamadım. Umarım bundan sonrasında da yaşamam. Teşekkürler Şikayervar. İyi ki varsınız.

 • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sn M. Alper E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sn M. Alper E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön