27 Şubat 2014

ING Bank'ın Personeli İptal İşlemini Yapmıyor.

Hesabıma tanımlı KMH hesabımı kapattırmak için ING Bank şubesine gittim. Personel laubali bir tavırla "kapatırsan bende senden aylık hesap işletim ücreti keserim 9,00 TL" dedi. Benim hesabıma tanımlı otomatik ödemem var, kredi kartını kullanıyorum ve aylık kredisini ödüyorum hiçbir şeyi değiştirmez dedi. Herzamanki gibi uygulama böyle dedi. Bende müdür ile görüşmek istedim. Kendisi yok yetkili benim dedi. Sizin yetkiniz ne dediğimde müdür yardımcısıyım dedi. Baktım olacak gibi değil dilekçemi yazdım. Bir örnek kendim için teslim aldığını yazıp vermesini istedim ve müdür yardımcısı olduğunu yazayım dedim , ünvan olarak öyle geçmiyor dedi.

Mehmet 83 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet18 Mart 2014

  Kaç gün oldu halen bir doğru düzgün cevap gelmedi bukara işte insanları yıldırmak unutturmak kesilmiyecek kardeşim diyemediniz. Unutur bizde keseriz demeye getiriyonuz.

 • ING Bank Temsilcisi10 Mart 2014

  Sn Mehmet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/03/2014 tarihinde Sincan Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Mehmet10 Mart 2014

  04.04.2014 tarihi gelmeden nasıl bilgilendirme yapıldı. anlamış değilim ve sonuç olarak benden hesap işletim ücreti kesilecekmi onuda anlamadım

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2014

  Sn Mehmet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön