11 Nisan 2013

ING Bank'ın Parası Yokmuş!

Kırıkkale ING bankasından sıra aldım yarım saat bekledikten sonra sordum siz numaratöre neden basmıyorsunuz dedim ve bana para yok o yüzden basmıyorum dedi siz böyle birşey duydunuz mu hiç saat 16 da para olmaz mı bankada vereceğin para 1200 lira! Bir çalışanın maaşını ödeyemiyorsanız yapmayın bu işi yada benim maaş kartımı bizzat şubenize getirin bende gidip ora dan alıyım ne zaman gitsem bi skandal ya paraları olmaz ya sistemleri yavaş çalışır 4 gişesi var 1 eleman var. Kardeşim siz banka güvenliğini neden zor duruma düşürüyorsunuz her gelen güvenliğe isyan ediyor. Bankadaki en masum adama yazık değil mi?

Emrah 90 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Emrah Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sn Emrah Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön