11 Temmuz 2014

ING Bank'ın Kredi Pazarlarından Haberi Yok!

İstanbul Bilişim'den telefon almak istedim kredi imkanı var dediler. ING Bank'tan arayım detay bilgi alın dediler.İstanbul Bilişim'de teklifi sunuyor ancak bilgi veremiyor, bu da enteresan ancak ING Bank'ı aradığımda böyle bir kredi kullandırmıyoruz bu tür kredimiz yok demeleri daha tuhaf nasıl bir müşteri temsilcisi haberim yok der olan bir şeyden ya da İstanbul Bilişim nasıl olmayan bir krediyi bir banka ismi vererek internet sitesinin 1.sayfasına manşet gibi atar? İki kurumunda yetkililerini kınıyorum ve asla bir daha kapılarından geçmeye çalışmayacağım.

Burak 2.694 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Burak A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 15/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Burak 11 Temmuz 2014

    Sizinle bişey çözülmediği için şikayetimvar.com'a yazdım.Birde şuraya yazabilirdiniz diyosunuz şaka gibi işleyişiniz. Daha kullandırdığınız kredilerden haberi olmayan insanları bana temsilcil diye muhattap ettiriyosunuz okadar da kabalar ki aynı sektörde olmaktan utandım.

  • ING Bank Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Burak A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön