30 Ağustos 2013

ING Bank'ın İzmir Torbalı'da Şubesi Yok!

Türkiye'nin batısında yer alan ve yaklaşık 150.000 nüfuslu bir ilçe olan Torbalı'da bir şube ondanda vazgeçtim bir ATM bulundurulmamasını vermiş olduğunuz hizmetlerin kalitesiyle karşılaştırdığımda bende hayal kırıklığı yarattı.ING Bank'ın dikkatine...

Hakan 332 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn Hakan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hakan 05 Eylül 2013

    Bu anket son derece anlamsız oldu şikayetimle alakalı bukadar hızlı çözüm yapabilmesi imkansız Bankanın .

  • ING Bank Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sn Hakan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön