28 Ağustos 2013

ING Bank'ın İletişim Sayfası Çalışmıyor!

ING Bank İletişim Sayfası "Talep/Şikayet/Öneri" kesinlikle çalışmıyor. Şikayet yazınca otomatik cevap verdikleri gibi bir otomatik mail geliyor ama cevap verebilen birisi henüz çıkmadı. Kısaca ING Bank ya iletişim sayfasını kapatmalı ya da otomatik cevap dışında bir cevap verebilmeli.

Kredi istedim 2 saat geçmeden aradılar aynı hassasiyeti iletişim sayfasından da bekliyorum.

Kamil 67 Okunma

Cevaplar

 • Kamil 30 Eylül 2013

  Cevap verebilcek bir babayiğit çıkmadı henüz

 • Kamil 30 Eylül 2013

  Tabiki Cevap Yok

 • ING Bank Temsilcisi24 Eylül 2013

  Sn Kamil O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Kamil 31 Ağustos 2013

  Hiç Cevap vermediler ki ..

 • Kamil 28 Ağustos 2013

  ne mailime nede telefonuma ING bank Sayfasından yapmış olduğum bildiriler hakkında hala cevap gelmedi ... Buraya yazınca şak diye cevap veriliyorsa ING İletişim sayfasını buraya yönlendirmek çok faydalı olacak

 • ING Bank Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Sn Kamil O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön