05 Eylül 2013

ING Bank'ın Hayat Sigortası İşe Yaramıyor!

İzmir-Foça Şubesinden Babam 2012 Mart ayında 10, 000 TL tüketici kredisi çekti. 2013 Nisan ayına kadar düzenli olarak taksitlerini ödedik. Nisan ayında babam vefat etti. Diğer bankalarda vefat sonucu kalan krediyi yaptırmış olduğumuz "hayat sigortası" tarafından karşılarken (ayrıca ödenen de iade ediliyormuş)

ING Bank durumu inceleyeceklerini söyleyip haziran ayı sonunda cevap verdiler. Verdikleri cevapta "Babam kredi çekerken kalp ritmi bozukmuş. Onu onlar sormadan söylemesi gerekiyormuş. İyi de bu "hayat sigortası" neyin karşılığı olarak yapılıyor? Krediyi verirken sormadığınız bir şeyi vatandaş ölünce mi soruyorsunuz?

Kemal 117 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sn Kemal Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Kemal04 Kasım 2013

    2 ay oldu hala cevap bekliyorum. en kısa sürede cevap bilgi verilecektir derken bir zaman verebiliyor musunuz?

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Kemal Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön