08 Nisan 2014

ING Bank'ın Haksız Kesintileri.

31 mart 2014 tarihinde ING Bank hakkında hesap işletim ücreti adı altında yapılan kesintiler için Sikayetvar'dan şikayette bulundum. Paramı iade ettiler ama ben bu parayı (110 tl) bu bankadan başka bir bankaya gönderirken yanlışlıkla kredili mevduat hesabımdan eft yaptım ücret alınmadı, ancak bende tekrar 12.99 tl para kesildi .

Kesintiyle ilgili hesabımda herhangi bir açıklama görünmüyor. Bu kesintinin ne olduğunu müşteri hizmetlerine sordum hesabımı kullandığım için bu kesintinin yapıldığını söylediler. 110 tl' ye karşılık olarak 12.99 tl. Bu kesintinin uygun olmadığını ve daha öncede İzmir/Narlıdere şubesinden hesap kapatma ilgili yapmış olduğum başvurunun da dikkate alınmasını istiyorum. 3 hafta oldu.

Fevzi 129 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2014

  Sn Fevzi Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/04/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Fevzi13 Nisan 2014

  bu bankadaki hesaplarımı zorlada olsa sonunda kapattım inşallah bir daha bu bankayla çalışmak zorunda kalmam

 • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2014

  Sn Fevzi Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 10/04/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2014

  Sn Fevzi Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön