07 Kasım 2013

ING Bank'ın ATM'si Paramı Yuttu!

25 Ekim 2013 tarihinde annemin (S******z Ce**N) emekli maaşını almak üzere Gazi Osmanpaşa Karadeniz mahallesi bulunan cadde üstü ATM cihazına kartı taktım. Para çekme işlemini yapmak için rakamı yazdım ve para gelecek diye beklerken ekranda işleminiz tamamlanmıştır yazısı çıktı. Hesaptaki para uçtu gitti. Hemen annem ile birlikte müşteri hizmetlerini aradık. Birlikte problemi izah ettik. 208351 Numarası ile kayıt oluşturduklarını söylediler.

Üzerinden 12 geçmiş olmasına rağmen ve 3-4 kez aramamıza rağmen incelemenin sürdüğü söyleniyor. ING Bank'ta çalışanlar 2-3 günde çözümlenmesi gerektiğini söylüyor, ancak hatamız olmadığı halde 12. gününde de maaşı çekemedik. ING Bank"ın bu ilgisizliğinden sonra ilk iş olarak emekli maaşını başka bankaya aldıracağım.

Selman 80 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Kasım 2013

    Sn Selman T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, tarafımızdan yardım alabileceği yönünde e-mail ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Kasım 2013

    Sn Selman T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön