29 Ağustos 2013

ING Bank'ın ATM'si Paramı Vermedi!

23.08.2013 tarihinde saat 23.30'da ING Bank'ın Ayvalık şubesinden 250 TL para çekmeye çalıştım. Bankamatik işlem yapar gibi ses çıkardı, yalnız parayı bana vermedi. Biraz bekledikten sonra kartı çıkarıp hesabıma baktığımda , para hesabımdan düşmüştü.

Müşteri hizmetlerini aradım incelenmesi için talepte bulunuldu , ancak bununla ilgili bana hala bir dönüt yapılmadı. Tatildeyim ve bu yüzden zor durumda da kalabilirdim. Çözümü bu kadar zor bir durum olmamalı, müşteri mağdur edilmemeli diye düşünüyorum.

Betül 105 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sn Betül Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/08/2013 tarihinde Ayvalık Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Betül'in Teşekkür Mesajı29 Ağustos 2013

    İkinci kez talep numarası geldi bugün. İlki ne oldu anlamadım? Ayvalık şubeyi aradım durum hakkında bilgileri yok. Gün sonunda beni bilgilendireceklerini söylediler.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sn Betül Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön