09 Eylül 2013

ING Bank'ın Altın Alım Satımının da Fark Var!

3 yıldır müşterisi olduğum ING Bank'tan 06/09/2013 tarihinde altın almak istedim. Fiyatını sordum 91, 117 olduğunu söyledi. Bende de saflık var ki bozarken hangi fiyattan bozduğunu sormadım. Şimdi internetten öğrendim ki 88, 630' dan bozuyor. Şimdiden 500 TL zarar. 2, 5 lira fark var arada. Ee biz fiziki altın almıyoruz ki altın hesabına yatırıyoruz. Neden böyle yapıyorlar. Ülkemizdeki bu bankaların kafasına göre takılmasını kim önleyecek acaba.

Seyfettin 88 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Seyfettin C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Seyfettin C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön