17 Ocak 2014

ING Bank'ın Aldığı Kredi Kartı Ücreti

Kredi kartını kullandığım ING Bank kredi kartı ücretinin iptal olmasına rağmen ücret alınmıştır. Müşteri hizmetleriyle görüşmemde bana otomatik ödeme talimatı verdiğinizde iade ederiz denildi talimat verdim. Bu seferde bana kullanıcı kodunuz yok onu şubenizden alın ondan sonra gerçekleştirelim denildi. İş yerinden izin aldım gittim kullanıcı kodu aldım. Akşam aradığımda bu seferde hesabınız aktif değil denildi.

Kendi iş yerimde çalışmıyorum. Sürekli izin alamam hem ücret alınmayacak deniliyor hemde alınıyor bide buna rağmen insanlar uğraştırılıyor bu yüzden sinirlendim ve kredi kartını kırdım ve iptal ettirdim. Mağduriyetimin giderilip kart ücretinin iadesini talep etmekteyim.

Mutlu 39 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Mutlu Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sn Mutlu Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön