06 Aralık 2014

ING Bank'dan Hesap Hareketlerim Verilmiyor.

ING Bank konut kredisi kullandığım hesabımdan her ay 30-40 TL gibi hesap işletim ücreti kesildiğini fark ettim fakat sistem 2013 yılından öncesini göstermediği için şubeden hesap hareketlerini istedim ve şube veremeyeceğini telefon bankacılığı ile genel merkezden alabilirsiniz dedi.

Bende genel merkezi aradım ve genel merkez 5.50 TL ücret karşılığında 2007-2014 yılı hesap hareketlerimi göndereceklerini söylediler. 5.50 TL'yi dekontu dilekçe ile faksladım fakat banka hesap hareketlerini yine göndermedi. Gelen kağıtta sizden kredi masrafı şu kadar alınmıştır diye bir satırlık alakasız bir kağıt gönderilmiş. Bank yaptığı yanlışın görünmesini istemiyor.

Esra 433 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Esra T. G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Esra T. G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 08/12/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn Esra T. G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön