18 Ocak 2014

ING Bank'dan Adımıza Kredi Çekilmiş!

17.01.2013'de ING Bank genel müdürlüğünden babamı arayıp adınıza kredi çekilmiş bilginiz olsun vs. diye telefon geldi. İlk olarak yanıltıcıların aradığını sandık ama işin doğruluğunu öğrenmek amaçlı banka şubesine gittik. Orada soruşturma sonucu gerçekten babamın adına kredi çekildiğini öğrendik. ING Bankla hiçbir işlememiz olmamıştı şimdiye kadar, bırakın hesap açtırmayı kapısından bile girmemiştik.

Ancak ne hikmetse yoldan geçen adama bile kredi veren bir kurum olduğunu anladık. 16.01.2013 tarihinde 16:00'da hiç tanımadığımız biri babam adına para çekiyor. Nasıl bir banka anlayamadım, böyle kaba olur mu? Krediyi veriyorsun 8-9 saat sonra aslında yanlış kişiye verdi.

Dogan 59 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sn Doğan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ocak 2014

    Sn Doğan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön