27 Ağustos 2013

ING Bank'ası Kartımdan Habersiz Çekim Yapılmış!

26 Temmuz 260 TL ve 30 Temmuz 250 TL olmak üzere yurt dışı uzantılı 2 ayrı site kredi kartımdan bilgim ve onayım olmadan çekim yapmış. Ekstrede gördüğüm gibi müşteri hizmetlerini aradım ve bana daha öncesinde de 330 dolar civarı çekilmeye çalışılmış ; fakat limit yetersiz olduğu için çekilememiş dedi.

Bende hemen kartımı iptal ettirdim ve 19 Ağustos günü banka şubesine giderek para çekim işleminden benim haberimin olmadığı ve cep telefonuma herhangi bir onay mesajı gelmediğini belirterek, gerekli incelemenin yapılmasını ve çekilen toplam 510 TL civarı ve faizin tabi ki tarafıma iadesi için başvurdum. Her gün aramama rağmen hala inceliyorlar. Sistemden bakmak bu kadar zor mu?

Alper 94 Okunma

Cevaplar

  • Alper04 Eylül 2013

    sonuçlandığında tekrar bir değerlendirme yapılacak

  • ING Bank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sn Alper B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sn Alper B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön