10 Eylül 2013

ING Bank'ası İşletim Ücreti Aldı!

ING Bank benim için bitmiştir. ING Bank ile babamın sayesinde tanışmıştım. Kendisi asker emeklisi olduğu için yıllardır ING Bank ile çalışıyordu. Turuncu hesap kullandım ve paramı nisan ayında turuncu hesaptan çektim. Şimdi maaş müşterisiyim ve benden 63,00 TL hesap işletim ücreti kesmişler.

Ayrıca ne 0850 222 0 600 , ne de 444 0 600' lu numarayı aradığımda bir muhatap bulamadım. Babam da, ben de ING Bank ile çalıştığımızdan pişmanız. Bu durumu herkese anlatacağım. Dilerim başka kişiler de benim gibi bu bankaya inanıp parasını teslim etmez.

Meltem 44 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Meltem Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Meltem Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön