21 Ekim 2016

ING Bank'a Kredi Kartı Başvurusu.

Bu bankalar çok komik. Her yerde karşıma kart verelim diye çıkıyorlar. Bugün de reklam olarak karşıma çıktı. Son dönemde Pegasus'la uçuş yaptığım için Pegasus puan toplamak için reklama tıkladım. Form çıktı doldurdum. Anında cevap "başvurunuz olumsuz değerlendirilmiştir" neye göre kime göre? Hangi algoritmaya göre?Kredi puanım mı düşük? Ben biliyorum da sizin sistem bir haber.

Selçuk 384 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Selçuk G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Selçuk G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön