30 Ağustos 2013

ING Bank'a Ait Banka Kartım Gönderilmiyor!

ING Bank tarafından 19.08.2013'de kayıp bildirimim üzerine kart henüz daha elime ulaşmadı.
ING Bank müşteri hizmetlerini aradığımda 28.08.2013 bana aramam için Kuryenet firmasının telefonu ve bir takip kodu verildi. Verilen telefon ile görüşmemde evime gelindiğini öğrendim. Gelen giden yoktu eşim bu sürede evdeydi.

Teslimatını pazartesi günü saat 10'a kadar yapabilir misiniz dediğimde de günde randevu verebileceklerini ve saat için bir şey diyemeyeceğini belirtti. Kartı sadece basıp kuryeye teslim etmeniz yeterli olmuyor malesef. Sizin müşterinizim. Neden size hizmet veren firma ile muhatap oluyorum? Asla güven vermeyen bir hizmet anlayışı olan Kuryenet ile nasıl çalışıyorsunuz?

Hakan 69 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn Hakan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hakan 05 Eylül 2013

    Kartım elime geçti fakat servis sağlayıcısının hizmet anlayışı malesef olumsuz teşkkürler .

  • ING Bank Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sn Hakan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön