03 Ekim 2016

Kredi Kartım Dolandırıldı Ama ING Bank Hiçbir Şekilde Arkamda Durmadı!

Güvenilir ve bilindik siteler dışında internet alışverişi yapmıyorum ve bu konuda titiz ve seçiciyim. Ancak her hangi bilgim ve iznim dışında 21.09.2016'da akşam telefonuma gelen (120$, 30$, 90$, vb.) art arda SMS ile kartımdan harcama yapıldığını öğrendim. Anında banka müşteri hizmetlerini arayarak kartımı kapattırdım ve durumu açıkladım. Ancak 1 dakika içerisinde kartımdan yaklaşık 1000$ civarında yurt dışından harcama yapıldı.


Provizyon aşamasında olduğu için müdahale edemediklerini söylediler. Ertesi günü bankaya da gidip dilekçe verdim. Ancak 2 hafta geçmesine rağmen banka hiç bir şekilde bana ulaşmadı, bilgi vermedi. Aksine müşteri hizmetlerini aradığımda siz borcunuzu ödeyin deniyor. Harcama yapmadığım halde ben bu tutarı neden ödeyeyim, kaldı ki az bir tutar değil. Banka hiçbir şekilde ne arkamda durdu ne de benim haklarımı korudu!

Ozan 246 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Ozan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Ozan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön