18 Eylül 2013

ING Bank'tan Ramazan Bonusumu Alamadım!

ING Bank'tan ramazan da yapılacak 5 tane 75 TL'lik harcamaya , 50 TL bonus verileceği kampanyası vardı. Kampanyanın bütün şartlarını yerine getirmeme rağmen ; bonusum kartıma yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini tam 7 defa aradım . Her seferinde işleminizi hızlandırmak için talimat verdik hikayesini anlattılar. Şikayetçiyim , kartımı en yakın zamanda iptal ettireceğim.

Şükran 45 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sn Şükran T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Şükran T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön