12 Kasım 2013

ING Bank'tan Memnuniyetsizliğim Katlanarak Devam Ediyor!

Bir süredir bankanız ile yaşadığım sorunlar bir türlü çözüme kavuşmadığı gibi eklenerek devam ediyor.

- Müşteri Hizmetleri ile bir çok görüşmeme rağmen çözüme yönelik bir adım atılmadı.
- ING Bank Bursa / Heykel Şubesi telefonlarına 2 haftadır cevap veren yok.
- Kredi kartımın son kullanma tarihi bitmesine rağmen henüz elime ulaşmadı.
- Banka Personellerinizin tutumları oldukça sinir bozucu.

Bu tarih itibariyle Tüm ING Bank hesaplarımı , kredi kartlarımı kapatıp bankanızla ilişiğimi kesmek için elimden geleni yapmakla da kalmamayı düşünüyorum. Çevremde bu tutumlarınızı paylaşacağım.

Tarık 84 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Kasım 2013

    Sn Tarık E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/11/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Kasım 2013

    Sn Tarık E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön