29 Nisan 2014

ING Bank'tan Kullanmadığım Hesabın Kapatma İşlemi

ING Bank'ta bulunan hesaplarımı kapatmak için 14 şubatta Ankara Bahçelievler şubesine dilekçelerimi verip tüm hesaplarımın kapatılmasını istemiştim. Bugün şubeye gidip hesaplarımı sordum kapatılmadığı ve şehir dışındaki şubelerinin hep bunu yaptığını belirterek şubelerle tek tek telefonla ve faksla irtibata geçmem gerektiğini dilekçelerimin bir anlam ifade etmediğini bana ifade etmişlerdir.

Bu konuşmalarımı çağrı merkezleri ile yaptığım konuşmada bana tekrarladılar şubelerle tek tek irtibata geçmem gerektiği kendilerinin veya şubeye verdiğim dilekçelerin hiçbir işe yaramadığını belirtiyorlar. Şubelerine ulaşana kadar canım çıktı. Van şubesine halen ulaşamadım verdikleri telefon çalıyor açan yok.

Cengiz 132 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Sn Cengiz B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/05/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Nisan 2014

    Sn Cengiz B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 30/04/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2014

    Sn Cengiz B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön