29 Kasım 2013

ING Bank'tan Kredi ve Kredi Kartı Alamıyorum!

2012 yılında kart ödemesinin aksaması sebebiyle şuan ne kart alabiliyorum nede kredi kullanabiliyorum. Bankanın bana verdiği kart işsiz bir ev hanımıyken bazı problemlerden dolayı aksayan ödeme şuan vergiye tabiyim bir işim var bankaya hiçbir borcum olmadığı halde ne kart nede kredi kullanamıyorum. Bunun bir çözümü olmalı işsizlere öğrencilere kart verme yarısında olan bankalar kazanan vergi ödeyen esnafa kredi vermiyorsa bunda bir çarpıklık var.

Aynur 158 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Kasım 2013

    Sn Aynur H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/11/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Kasım 2013

    Sn Aynur H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön