13 Aralık 2013

ING Bank'tan Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

2008 yılından bu yana Oyakbank şuan ki adı ING Bank olan bankanın kredi kartı kullanıcısıyım. Bu yıl 10. 12. 2013 tarihinde kredi kartımdan yıllık aidat adı altında 68 TL para kesilmiştir. Aylık kredi kartımdan yaklaşık 1400 TL harcama yapmaktayım. Ödemelerimde 5 yıldır bir akşama bile olmamıştır. Bu yapılan konu ile ilgili olarak paranın iadesini istiyorum.


Bütün işlemlerimizi bu banka ile yapmaktan mutlu olmama rağmen, böyle bir şekilde bilgi verilmeden direkt olarak yıllık bedel istenmesi, bankaya olan güvenimi zedelemiştir. Lütfen konu ile ilgili dönüşünüzü bekliyorum. Aksi taktirde banka ile olan bütün işlemlerimi gözden geçirip işlemleri durdurmayı düşündüğümü bilginize sunarım.

Savas 30 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sn Savaş D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sn Savaş D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön