29 Ağustos 2013 #1982050

ING Bank'tan Kredi Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum!

ING Bank 17528**** numaralı kredi müşterisiyim. Tekirdağ Çerkezköy şubesinden almış olduğum kredilerin bu çerçevede; Şimdiye kadar bankanıza yaptığım tüm kredi masrafları ödentilerinin on yıl geriye dönük dökümünün bir listesinin onaylı ve resmi olarak adresime sözleşme örneklerinin gönderilmesini, on yıl geriye dönük olarak kesilen masraf ücretlerinin toplamının yasal faizi ile tarafıma iadesini istiyorum.


Aksi taktirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Muharrem 49 Okunma

Cevaplar

 • Muharrem23 Eylül 2013

  bakın bana eksik belge gönderildiğini belirtiyorum bunu tamamlamalarını da ilgili birime iletirmisiniz.

 • Muharrem23 Eylül 2013

  arkadaşlar ben sizden sadece ödeme planını istemedim masrafları ödeyip ödemeyeceğinizi de istemiştim.Lütfen acilen ya masrafları ödeyin yada ödemiyeceğinize dair yazı yollayın

 • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sn Muharrem Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Sn Muharrem Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön