11 Şubat 2014

ING Bank'tan Kredi Dosya Masrafının İadesini İstiyorum

25/09/2006 tarihinde 11.000 TL'lik konut almak için çekmiş olduğum krediden dosya masrafı ve sigorta ücreti dahil yaklaşık 900 TL ücret kesildi. 26/09/2011 tarihinde kredi borcumu kapattım. Aldığım eve ipotek koyan banka borcumu bitirdikten sonra tekrar ipotek kaldırma parası diye benden ücret talep etti.


İpoteği koyduran bankanın kendisi bu ipoteği kaldırmak içinde masraflarını kendisi karşılaması gerekirken benden tahsil etti. Ödediğim ipotek ücreti hesap işletim ücreti ve dosya masrafının tarafıma iadesini istiyorum. En kısa sürede tarafıma bilgi verilmesini aksi takdirde tüketici mahkemesine dava açacağımı bildiririm.

Mustafa 105 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sn Mustafa Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Mustafa Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön