27 Ağustos 2013 #1979078

ING Bank'tan Kart Almak Çok Zormuş!

Her yerde SMS ile ya da WEB' ten kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz diyorsunuz. Bu şekilde başvuru yapınca da sizi şubelerimize bekliyoruz diye yanıt veriyorsunuz. Bir bildiğiniz olduğunu düşünerek şubeye giderek kart başvurusunda bulunuyoruz.


Altını çizerek Pegasus Card istemiş olmama rağmen Bonus Card gönderiyorsunuz. Sonrasında bu yanlışlığı düzeltmek için ING Bank call center' ı arıyorum, oradaki müşteri temsilcileri halen SMS' le ya da WEB' ten başvuru yapabilirsiniz diye yanıt veriyorlar.


Bunu yapınca şubeye bekliyoruz diye yanıt aldığımı söyleyince de uzun bir sessizliğin ardından, detaylı bilgi için şubeye gidebilirsiniz deniyor. O kadar reklam! Bu kartı almak ne zormuş..

Oktay 82 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sn Oktay O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/09/2013 tarihinde Mecidiyeköy Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sn Oktay O. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön