24 Ocak 2014 #2254585

ING Bank'tan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum

Aralık 2013 de ING Bank'tan 12 bin TL kredi kullandım kredinin ilk ödemesi 16 Ocak 2014 ödeme yapmak için bankaya gittim krediyi ödedim görevli ek hesaptan para kesildiğini söyledi ve bunu kredi çektiğim şubeyle görüştüm. 100 TL hesap işletim ücretinin kesildiğini öğrendim mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Eren 84 Okunma

Cevaplar

 • Eren'in Teşekkür Mesajı27 Ocak 2014

  Sorun çözüldü teşekkür ederim

 • Eren'in Teşekkür Mesajı24 Ocak 2014

  Sorun çözüldü çok teşekkür ederim

 • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

  Sn Eren K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

  Sn Eren K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön