10 Aralık 2013

ING Bank'tan Çektiğim Kredi Kuş Olup Uçtu!

ING Bank Sivas Şubesinden kasım ayı itibariyle ihtiyaç kredisi kullandım. Güya oran 0. 99 ancak 230000 tl ihtiyaç kredisi için tam 660 tl hayat sigortası ödedim. Yani çektiğim kredi kuş olup uçtu; üstelik bununla kalmadılar, bir de zorla kredi kartı sözleşmesi imzalattılar. Kardeşim ben ihtiyaç kredisi kullanmak için müracaat ettim dememe rağmen usüllerinin böyle olduğunu söylediler.


Daha durun bitmedi bana kredili mevduat hesabı açtıklarını bu nedenle hesap işletim ücreti ödemek istemiyorsan kredi kartı ve kmh hesabı için ayrı ayrı iki tane otomatik ödeme talimatı vermem gerektiğini söylediler. Boyun büküp onada tamam dedim. Yani anlayacağınız bankalar para almadan vermezler.

Fatih 116 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Aralık 2013

    Sn Fatih D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/12/2013 tarihinde Sivas Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Aralık 2013

    Sn Fatih D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön