27 Ocak 2014 #2258797

ING Bank'tan Aidatın İptalini İstiyorum

26.03.2009 tarihinde bankanızdan kullanmış olduğum konut kredisine ait tarafımdan tahsil etmiş olduğunuz gerek dosya, gerek yapılandırma ücretlerine dair tüm kesintilerin tekrar tarafıma ödenmesi konusunda gereğini rica ederim. ING Bank, ilgili kesintilere ait gerekli belgeler ekli dosyada bilginize sunulmuştur.

İlker 138 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn İlker K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • İlker'in Teşekkür Mesajı27 Ocak 2014

    teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn İlker K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön