26 Şubat 2013

ING Bank'tan 1 Günlük Ödeme Gecikmesine Yıllık %500 Faiz!

4.02.2013 tarihinde ödemem gereken kredi kartı ekstremi, yurtdışından dönüşümde 5 Şubat'ta ödediğim için ING Bank ekstreme hem gecikme faizi hem de kredi faizi uygulamıştır. Buraya kadar problem yok. Fakat gecikme faizi normal ölçülerde gözükürken (aylık %2.84) kredi faiz oranı yıllık yaklaşık %500'den fazla bir orana denk gelmekte (aylık %2.34 olmalı). 2 farklı call centre çalışanıyla görüşmeme rağmen, ne faiz tutarlarının nasıl hesaplandığını ne de oranların doğruluğunu teyit etmekteler. Ya da telefonda dakikalarca bekletip, şu an ekranımız hata veriyor gibi bahanelerle yardımcı olmuyorlar. Kartımı iptal etmek istediğimde ise biz yapamıyoruz, tekrar telefon edin diyerek işlem yapmıyorlar.

Ali 82 Okunma

Cevaplar

  • Ali26 Şubat 2013

    Sadece 1 günlük gecikmeye, sanki sizden ekstre tutarı kadar miktarda ve 1 ay vadeli kredi kullanmışım gibi faiz işlettiğiniz için teşekkürler. Bu uygulamayı çalıştığım 3 bankadan sadece siz bu şekilde yapıyorsunuz. Hangi bankayla çalışmamamız gerektiğini göstermiş oldunuz. Teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn Ali Serdar Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn Ali Serdar Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön