14 Eylül 2015

ING Bank'ta Sorunumla İlgilenecek Muhatap Bulamıyorum!

Yaklaşık iki yıldır özel bir firmada çalışmaktayım. Firmaya başladığım tarihte maaş hesabı için birkaç banka alternatifi sunuldu ve ben ING Bank'ı seçtim. Bir süre sonra turuncu hesap faiz oranlarını sürekli indirdi EFT'ye ücret getirdi. Son olarak ilk defa bu sene 6. ve 7. aylarda maaş hesabımdan hesap işletim ücreti aldı.


Konuyla ilgili müşteri hizmetleriyle görüştüğümde beni şubeye yönlendirdiler. Günlerce şubeyi aradım ama telefonları kesinlikle açmıyorlar. ING Bank sayfasında bize yazın bölümüne sıkıntımı yazdım ama geri dönüş yapılmıyor. Sorumsuz bir yaklaşım var. Konuyla ilgili dönüş yapılmazsa hesabımı kapatıp firmamla görüşerek diğer alternatif bankalara transfer yaptıracağım.

Burak 70 Okunma

Cevaplar

  • Burak30 Eylül 2015

    Konuyla ilgili 15.9.2015 tarihinde bankadan geri dönüş yapıldı ve hesabımdan tahsil edilen iki aylık hesap işletim ücreti 20 TL hesabıma iade edildi. Fakat aynı gün hesabımda 20 TL bakiye gören sistem tekrar 10 TL tahsil etti. Daha sonra bankayla yaptığım görüşmede bankanın her ay bu ücreti tahsil edeceğini öğrendim. Her ay 10 TL kesinti yapılacakmış. Şirketimle görüştüm ve bu ay maaşımı ING Bank üzerinden almadım. Konuyla ilgili kesintiler iptal edilmez ise yukarıda bahsettiğim gibi bankayla çalışmayı tamamen durduracağımı bildiririm.

  • ING Bank Temsilcisi15 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Burak K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 15/09/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Burak K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön