19 Eylül 2013 #2021017

ING Bank'ta EFT Hesaba Geçmiyor!

16/09/2013 tarihinde 08:10 da Akbank internet şubesinden yaptığım 500 TL hesabımdan çıkmış olmasına rağmen ING Bank hesabıma geçmedi. 19/09/2013 saat 09:08 de müşteri hizmetleri ile 532337**** numaralı telefonumdan yaptığım görüşmede müşteri temsilcisinin yardım etmeyen tavrından da bunaldım. İsmini sordum ''Ben size ismimi vermek zorunda değilim '' dedi. Akbank'ın bana gönderdiği dekonttaki referans numarasını verdim. Böyle bir EFT ulaşmadı diyor. 500 TL param nerede?

Esin 45 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi24 Eylül 2013

  Sn Esin D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Esin20 Eylül 2013

  Bu nasıl bir cevap ben anlamadım? Param hala hesabıma geçmedi klişe bir cevap veriyorsunuz.

 • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

  Sn Esin D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 20/09/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sn Esin D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön