07 Eylül 2016

ING Bank'ın Yaptığı KKB Kesintisi!

Bugün kredi ödemesi için ilk kez banka ATM'sine gittim. Para yatırıp kredi ödemesini yaptıktan sonra hesap hareketlerine bakınca KKB kesintisi diye 5.2 TL kesintisi gördüm. Şifre değişimi sırasında sorgulama işlemi nasıl yapıldı bilemedim. Daha ilk kez kullanımda kesinti olması sıkıntı verdi. Paramın iade edilmesini istiyorum.

Neslihan 156 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Neslihan Cansız S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 08/09/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Neslihan Cansız S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön