14 Nisan 2016

ING Bank'ın Telefon Güncelleme Eziyeti!

ING Bank telefon güncelleme bu kadar sorumsuzluk olamaz... ATM'den numaramı güncelliyorum müşteri hizmetleri tarafından aranıyorum teyit için 20 dk. bana müzik dinletiyorlar, karşıma çıkan kimse yok. Bu kadar basit bir işi müşteriyi saf yerine koyarcasına yapan bir kurum olamaz.


Diğer bankalarda çok basit gerçekleştirdiğim işlemi ING Bank'ta gerçekleştiremiyorum. 20 dakika ya, 20 dakika müziğinizi dinliyorum. Bu kadar basit bir işlemi yerine getiremeyen bir banka bilemiyorum, çalışan sayınız az ise personel alın ya da başka bir formül bulun. Bunu yazarken bile sinirden ellerim titriyor!

Caner 137 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Caner A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Caner A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön