05 Mart 2018
Yorum Yap
#10198756

ING Bank'ın Müşteri Memnuniyetsizliği İlkesi!

ING Bank'ın 15 yıllık müşterisiyim her türlü işlemlerimi rahatlıkla halledebiliyordum tüm otomatik ödemelerim emekli maaşım dolar ve TL hesaplarımı rahatlıkla direk bankada ya da mobil uygulamada kolayca çözüyordum.


Ancak yaklaşık 1 yıldır artık CEO mu değişti ne olduysa banka müşteri memnuniyetini hiç önemsemez oldu 2 Mart'ta faizi dolan dolar hesabıma öğleden sonra 1000 dolar daha eklettim eve gelip mobilden kontrol ettiğimde faiz başlangıcını 5 Mart'tan başlatıp faiz oranını da 2,5 tan 1,5' a çekmişler, şikayetim var eğer banka eski haline müşteri memnuniyetini ilke edindikleri hallerine dönmezse yeni banka arayışına gireceğim

Hatice Hatice 1.051 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Mart 2018

    Müşterimiz Sn Hatice K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler