03 Şubat 2014 #2272589

ING Bank'ın Gecikme Faizi Oyunu!

Geçtiğimiz ay ödeme yapmak için ING Bank ATM'sine gittim, kartımı taktım ve işlemleri yaptım ama "bankanıza müracaat ediniz" gibi bir mesaj aldım ve parayı yatıramadım. Hafta sonunun ardından Pazartesi bankayı aradım "Islak imza" bulunmadığı gerekçesi ile kartı bloke etmişler. (Yaklaşık 5 senedir aktif kullanıyorum) Ertesi gün imza konusu hallettik ama bir kaç gün boyunca ATM'de elektrik olmadığı gerekçesi ile para yatıramadım.


Defalarca telefon ile aradım ödeme yapamadığımı ve mağdur olacağımı belirttim. Ertesi gün ATM çalışıyordu para yatırmak için kartı taktığımda yine aynı mesaj "Lütfen bankanızı arayınız". Her aramada bilgi istedim Sonuç: Gecikme faizi kesmişler defalarca uyarmama rağmen.

Aykut 153 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Aykut M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Aykut11 Şubat 2014

  Son derece ilgisiz bir banka. Müşteri memnuniyeti adına hiç bir çalışmaları yok.

 • Aykut11 Şubat 2014

  Şikayetin üzerinden 8 gün geçti... Hala ne arayan var ne soran...

 • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sn Aykut M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön