10 Şubat 2014 #2285079

ING Bank'ın Gecikme Bildirimi Adı Altında Aldığı Ücretler!

ING Bank'tan kullanmış olduğum konut kredisinin taksitini 31.01.2014 tarihinde yatırmama rağmen 01.02.2014 tarihinde gecikme bildirimi adı altında hesabımdan 21 tl para kesintisi yapılmıştır. Onun öncesinde de 24.01.2014 tarihinde 3 tl gecikme bildirimi kesilmiştir k
hesabımdan. Bu nasıl bir olaydır? 7 gün içinde hesabımdan bilgim dahilinde olmadan 24 TL para kesilmiştir.


Bu nasıl bankacılık? Bu nasıl müşteri memnuniyeti?

İsmail 80 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn İsmail K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sn İsmail K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön