10 Şubat 2014

ING Bank'ın Bankamatiği Kartımı Yuttu

08.02.2014 tarihinde Etlik Osmanlı iş merkezi ING Bank bankamatiğinden Ziraat kartımla para çekmek istedim. Bankamatik parayı verdi ancak kartımı vermedi. Bankanın müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede hiç bir şey yapılamayacağını , üstelik bu sadece bildirim olarak alacaklarını söyledi. Kartımı kapatmak zorunda kaldım. Yarın pazar ve banka şubeleri kapalı para çekemeyeceğim için bir çok isim iptal olacak. Mağduriyetimin tamamen bankamatikten olduğu halde bankanın müşteri hizmetleri de yardımcı olmadı.

Özgür 222 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sn Özgür K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sn Özgür K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön