21 Ocak 2014 #2246884

ING Bank'dan Dosya Masrafının İadesini İstiyorum!

ING Bank müşterisiyim. Kütahya ilinde önceki yıllarda çektiğim ihtiyaç kredisine ait bilgilerime (dosya parası iadesi için gerekli bilgiler) ihtiyaç duydum. Bankaya iadeli taahhütlü posta gönderdim. Ancak gelen yazıda çeşitli nedenlerle dosya masrafı iadesinin yapılamayacağını, çektiğim krediye ait bilgilerin tarafıma verilemeyeceğini bildirdiler. Aynı işlemler başka bir bankada hiçbir ücret istenmeden gönderildi.

Gökhan 154 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı24 Ocak 2014

  banka personeli yeterince yardımcı olmasa da müşteri hizmetleri yetkililerinin ilgisinden ve alakasından dolayı sorunum çözüldü. Kendilerine teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

  Sn Gökhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı22 Ocak 2014

  şikayetimle ilgilenildiği için müşteri hizmetleri yetkilisine teşekkür ederim. bugün yine telefon ile aranarak bilgilendirildim. (bilgi alçağım mail e posta adresime şu ana kadar gelmedi. bildirmek isterim.) ilginiz için teşekkürler

 • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sn Gökhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı21 Ocak 2014

  ING bank genel merkezi yetkililerine teşekkür ederim. sorunum ile ilgilendiler. Ancak; bana KÜTAHYA İLİ TAVŞANLI ŞUBESİNDEN çekilen kredime ait bilgiler gerekirken Bitlis Tatvan şubesinden çektiğim bir başka kredinin maili geldi. Tavşanlı şubesi bilgilerime ihtiyacım var. aynı hassasiyeti göstereceğinizi ümit ediyorum.

 • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sn Gökhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön