20 Ekim 2016 #6737152

ING Bank'a Ulaşmak Mümkün Değil

9:00'dan beri ING Bank Çallı şubesine ulaşmaya çalışıyorum, bu saat oldu ben hala ulaşmaya çalışıyorum. Ben bu kadarını göremedim gerçekten acil bir durum olsa konuşabileceğin bir muhatap bulamıyorsunuz kendinize. Hiç kimse mi açmaz telefonu? Nasıl bir uygulama anlamadım, diğer bankaları ara hemen açarlar ama ING mümkün değil kısacası büyük zaman kaybı.

Özge 220 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Özge D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 20/10/2016 tarihinde Çallı Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Özge D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön