25 Ekim 2013
Yorum Yap
#2077894

ING Bank'a Kredi Ödememi Yapamadım!

ING Bank'tan ev kredisi olarak bir kredimiz bulunmakta. Her nedense ben zaman zaman bu kredi ile ilgili bankanın uygulamalarına mağdur kalıyorum. Örneğin kredi ödememi internet bankacılığından saat 20.30'dan sonra yapamıyorum. Demekki 7/24 internet bankacılığı hikaye sanırım (yada 20.30'dan sonra bankanın kafası karışıyor).


Hesabımda kredi ödemesine yetecek kadar bakiye olmasına rağmen banka öncelikle hesap işletim ücretini aldığı için (aylık/8 TL) doğal olarak bakiye krediye yetersiz oluyor. Biz kredimiz otomatik çekildi diye biliyoruz ama öyle değil işte. Bankadan her zaman gereksiz arayan arkadaşlar yatışta, arayan soran yok. Taki biz diğer kredi ödeme günü baktığımızda olanlar olmuş faiz falan.

Birol Birol 81 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Ekim 2013

    Sn Birol T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2013

    Sn Birol T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler