12 Eylül 2013 #2008820

ING Bank'a Günlerdir Ulaşamıyorum!

20 Ağustos 2013 Tarihinde ING Bank tarafından kimlik bilgilerim güncel olmadığı için bana mesaj geldi ve 20 Eylül 2013 tarihine kadar bankaya başvurmam istendi. Ben şuan Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde görevli olarak bulunuyorum. Kasım 2013 tarihine kadar gelmem imkansız. Bende telefonla müşteri hizmetlerini aradım.


Bana evrakları kargo ile yollayın dedim. Tamam evraklarınızı yolladık dediler. Tarih 12 Eylül oldu, hala gelen bir şey yok. Telefonla'da Erzurum ING Bank şubesini arıyorum. Günlerdir kimse telefona bakmıyor. Erzurum'da bulunan arkadaşlarıma bankaya gidin beni arayın, sizden görüşeyim dedim, telefonla müsait değiliz demişler. Telefonumu almışlar bir hafta oldu hala arayan yok.

Yasin 65 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Yasin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/09/2013 tarihinde Erzurum Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn Yasin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön