18 Ekim 2016 #6720745

ING Bank Zorla Yapılan Sigortalar

ING Bank Manisa şubesinden 2015 Ekim ayında konut kredisi kullanarak ev aldım. Zorunlu olmamasına rağmen ilave sigortalar yapılıyor ve meblağları yüksek. 2-3 hafta önce yenileneceği SMS aracılığı ile tarafıma iletildi. Bende DASK ve hayat sigortası haricinde diğer sigortalara ait poliçelerin iptalini ve yenilenmemesini müşteri hizmetlerine bildirdim. Aldığım cevap kredi kapsamında olduğu için yenileneceği ve yapılacak bir şeyin olmadığı oldu. Şubeme gittiğimde iptallerin gerçekleştiği dile getirildi. Ancak 17.10.2016 tarihinde 286,35 TL'lik bir sigorta poliçesinin kesildiği mail yolu ile bildirildi.


Şimdi bu bankanın zoraki yaptığı ve eşkıya gibi zorla aldığı bir para değil midir. Bu konunun en kısa sürede düzeltilmesi ve tarafıma bilgi verilmesini istiyorum. Konu hakkında gerekli düzeltme yapılmadığı takdirde gerekli hukuk mücadelesini yapacağımdan şüpheleri olmasın.

Yılmaz 542 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Yılmaz S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Yılmaz S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön