29 Ağustos 2013 #1983669

ING Bank Zorla Reklam Dinletiyor!

ING Bank telefon ile arayarak Turuncu Hesap ürünü reklamı yapmaktadır. Reklam olduğunu fark eder etmez, dinlemek istemediğimden dolayı telefonu kapatmama rağmen üç defa aranınca, mesajı sonuna kadar dinlemek zorunda bırakıldım, zira ancak mesajın en sonunda "2" tuşuna basarak ilgilenmediğimi beyan edebileceğim bilgi verildi. Değerli vaktimi bu şekilde aldığından ötürü ING Bank'ı kınıyorum.

Ahmet 62 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet05 Eylül 2013

    Örnek müşteri hizmetleri takibi! Tebrik ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Ahmet Nazif S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sn Ahmet Nazif S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön