22 Şubat 2016

ING Bank Yüzünden Kredi Kartı Bile Çıkartamıyorum!

ING Bank'tan tanımadığım şahıslar benim adıma kredi kartı çıkarmış ve harcama yapmışlar, bu durum kredi notumu düşürdüğünde durumun farkına vardım, hatta kartı usulsüz olaylarda kullanmışlar. ING Banktan şikayetçi oldum, sahte kredi kartı alan şahıs tespit edildi, fakat benim kredi notum bir kere düştüğü ve ödenmemiş göründüğü için şu an bırakın ev kredisini herhangi bir bankadan maaşımın yarısı kadar bile kredi kartı çıkaramıyorum! Durum ile ilgili tekrar şikayet edeceğim, sahte imza sahte anne kızlık soyadı ile kredi kartı dağıtan ING Bankın peşini bırakmayacağım, 2 yıldır adliyelerde ifade veriyorum!

Erkan 81 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Erkan Taha E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Erkan Taha E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön