03 Eylül 2013 #1991615

ING Bank Yüksek Miktarda Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

ING Bank 4. Levent Şubesi Portakal hesabı müşterisiyim. Vadeli hesabım hareketli olduğu için portakal hesabını seçtim. Bazen turuncu hesabımdaki tüm parayı çekip dışarıda değerlendirip tekrar ING'ye EFT yaptığımda param otomatik olarak vadesiz hesaba düştüğü için benden hemen her seferde hesap kesim ücreti kesiliyor.


Son 2 ayda 70 TL'ye yakın hesap kesim ücreti kesildi. Piyasada en iyi vadeli mevduat faiz oranı veriyorum deyip yüksek tutarlarda hesap kesim ücretleri almasını kınıyorum. Benden kesilen tüm hesap işletim ücretlerinin iade edilmesini talep ediyorum.

Ersin 33 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Ersin U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sn Ersin U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön